Letectvo Spojených států spustilo bug bounty program a vyzývá etické hackery na pomoc

Ministerstvo obrany Spojených států amerických má již bohaté zkušenosti s bug bounty programy. Po zkušebním programu "Hack the Pentagon" následoval "Hack the Army" a nyní je nově spuštěn bug bounty program "Hack the Air Froce".

"Hack the Air Force" program technicky zajišťuje americká společnost HackerOne, která se specializuje na bug bounty programy pro celou řadu celosvětových firem. Podle prvotních informací se programu mohou zúčastnit pouze uživatelé z Anglie, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a Ameriky (Five Eyes). Navíc se každý účastník musí podrobit ověření totožnosti a zároveň mít čistý trestní rejstřík.

Registrace do bug bounty programu se otevřou 15. května a první vlna bude probíhat od 30. května do 23. června. Oficiální oznámení bylo přenášeno online na Facebooku.

Více informací zde:

http://thehackernews.com/2017/04/hack-the-air-force.html

https://www.hackerone.com/blog/announcing-the-largest-dod-bug-bounty-challenge-ever-hack-the-air-force

http://www.af.mil/News/Article-Display/Article/1163923/do-you-have-what-it-takes-to-hack-the-air-force/

https://www.welivesecurity.com/2017/04/27/hack-us-air-force-make-cash-legally/

https://threatpost.com/air-force-hopes-to-attract-hackers-with-bug-bounty-program/125235/
Letectvo Spojených států spustilo bug bounty program a vyzývá etické hackery na pomoc Letectvo Spojených států spustilo bug bounty program a vyzývá etické hackery na pomoc Reviewed by Kamil Vavra on dubna 27, 2017 Rating: 5

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.