Česko-Slovenská filmová databáze (ČSFD.cz) spustila bug bounty program

Server ČSFD.cz spustil koncem února vlastní bug bounty program. V současné době se jedná o stále více populární možnost, kdy provozovatel služby odměňuje uživatele za reportování bezpečnostní zranitelnosti.Ač se v ČSFD.cz snažíme ze všech sil, aby naše aplikace neměly žádné (a už vůbec ne bezpečnostní) chyby, tak zároveň víme, že mít aplikaci úplně bez chyb je nemožný úkol. Proto chceme Vás, naše uživatele zapojit do hledání bezpečnostních chyb na našich stránkách a rádi vás za to i odměníme!
ČSFD je jeden z nejnavštěvovanějších webů v České republice. Bug bounty program je tak logický krok správným směrem. Podrobná pravidla naleznete na této adrese. Bezpečnost serveru jsme samozřejmě také otestovali a zaslali několik reportů. Na zdi slávy jsem uveden pod jménem "Kamil Vavra". Bug bounty program na serveru ČSFD.cz tak vřele doporučuji. Komunikace proběhla bezproblémově a nahlášené nedostatky byly promptně opraveny.

Doufejme, že do budoucna v České republice přibude více podobných bug bounty programů! Převážně o těch zahraničních vás budeme informovat v nově založené sekci tohoto blogu.
Česko-Slovenská filmová databáze (ČSFD.cz) spustila bug bounty program Česko-Slovenská filmová databáze (ČSFD.cz) spustila bug bounty program Reviewed by Kamil Vavra on března 17, 2017 Rating: 5

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.